Kadrowicze górą

W ramach przygotowań do nieoficjalnych MP w roczniku 1995 kadra Śląskiego ZPN zmierzyła się w grze kontrolnej z połączonymi siłami młodzieżowych drużyn Rekordu.

18-06-2009 12:07

Trzon zespołu gospodarzy stanowili 14-latkowie, podopieczni trenera Jana Pichety. W składzie pojawili się także zawodnicy o rok starsi, ale nie brakło w nim również piłkarzy z roczników 1996 i 1997.

Rekord Bielsko-Biała - Kadra Śląskiego ZPN 2:5 (1:2)

Gole dla Rekordu: Rosegnal, Jastrzębski

Rekord: Krysta (Juraszek) - Stawicki, Pawlus, Flajszak, Jastrzębski, D.Białobrzycki, Biel, Dudała, Hyży, Śleziak, Rosegnal oraz Kuśnierz, Wrona

Pomeczowe opinie trenerów:

Jan Picheta: - To był twardy i zacięty mecz. Nasi zawodnicy z rocznika 1994 podeszli do spotkania nieco niefrasobliwie ponieważ zagrali nazbyt ofensywnie. Dzięki temu przeciwnicy mieli bardzo dużo sytuacji do zdobycia gola. Przyznam, że w składzie reprezentacji Śląska jest kilku świetnych piłkarzy, z których polski futbol może mieć w przyszłości pożytek.

Ryszard Kłusek: - Była to dla nas bardzo pożyteczna i wartościowa gra kontrolna przed wyjazdem w Lubuskie, na mistrzostwa. Przyznam, że eksperymentalny skład Rekordu był wymagającym rywalem.

 

TP

powrót

Treść komentarza:

Login:

Hasło:

Aby móc dodawać komentarze musisz posiadać konto:załóż konto