Poza grą

Na ćwierćfinale Mistrzostw Śląska zakończyli dobry sezon w swoim wydaniu młodzicy Rekordu.

11-06-2009 18:25

Bielszczanie, podopieczni trenera Krzysztofa Skrzypa, ulegli piętnastolatkom z Lędzin 1:2. Decydującego o wyniku gola "rekordziści" stracili w doliczonym czasie gry. Wcześniej goście nie wykorzystali kilku okazji do bramkowego trafienia.

Pomeczowa opinia trenera  - Krzysztof Skrzyp: - Najbardziej boli mnie fakt, że nie wszyscy w ekipie poczuli rangę meczu, a zaangażowanie niektórych graczy pozostawiało wiele do życzenia. Na serio potraktowaliśmy zawody dopiero w drugiej połowie kiedy już musieliśmy "gonić" wynik. Nie wykorzystaliśmy naszej zdecydowanej przewagi oraz kilku stuprocentowych okazji. Czuję gorycz porażki, ale z przebiegu całego sezonu jestem zadowolony.

MKS Lędziny - Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:0)

Gol dla Rekordu: Maga

Rekord: Jaszczur (Jarzmus) - S.Białobrzycki, Mioduchowski, Maga, Kupczok (Paszek), Biel. Stawicki, Jakubiec (Pawlus), Pietrusiak (Mańko), Jakowenko, Flajszak

powrót

bielu07

Data dodania:11-06-2009 20:56

Niestety mieliśmy pecha ;/ pierwsza połowa przeciętna druga o niebo lepiej oni nawet nie pierdli i zrobili tak naprawde pierwsza akcje w drugiej połowie w doliczonym czasie gry i strzelili na 2-1 ;/ mielismy ok 4-5 100% sytuacji ;/ szkoda